Rocket form - en to ru_RU translation catalogue (23 entries)

en: Invoice
ru_RU: Счет

en: Order summary
ru_RU: Сводка заказа

en: Total cost
ru_RU: Общая стоимость

en: warning! Form was not submitted
ru_RU: предупреждение! Форма не отправлена

en: Error! The file exceeds the allowed size of
ru_RU: Ошибка! Файл превышает допустимый размер

en: Error! Type of file is not allowed to upload
ru_RU: Ошибка! Тип файла не разрешено загружать

en: Amount
ru_RU: Сумма

en: Date
ru_RU: Дата

en: From
ru_RU: Откуда

en: Item ID
ru_RU: Номер

en: Quantity
ru_RU: Количество

en: Description
ru_RU: Описание

en: Invoice Total
ru_RU: Всего по счету :

en: Total
ru_RU: Итого

en: Choose Payment Method
ru_RU: Выберите способ оплаты

en: Payment Option
ru_RU: Вариант компенсации

en: Order Summary
ru_RU: Сводка по заказу

en: See summary
ru_RU: Сводка информации о See

en: See invoice
ru_RU: См счет

en: Agree To The
ru_RU: Я соглашаюсь с

en: Terms &amp; Conditions
ru_RU: Terms & Conditions

en: Complete Order
ru_RU: Завершить заказ

en: Select Payment
ru_RU: Выберите тип оплаты
