Rocket form - en to pt_BR translation catalogue (22 entries)

en: Invoice
pt_BR: Factura

en: Order summary
pt_BR: Resumo do pedido

en: Total cost
pt_BR: Custo total

en: warning! Form was not submitted
pt_BR: AVVERTENZA! Non è stata presentata la forma

en: Error! The file exceeds the allowed size of
pt_BR: Erro! O arquivo excede o tamanho permitido de

en: Error! Type of file is not allowed to upload
pt_BR: Erro! Tipo de arquivo não é permitido fazer upload

en: Amount
pt_BR: Quantia

en: Date
pt_BR: Fecha

en: From
pt_BR: De

en: To
pt_BR: Para

en: Quantity
pt_BR: Quantidade

en: Description
pt_BR: Descrição

en: Invoice Total
pt_BR: Total da Fatura

en: Choose Payment Method
pt_BR: Escolher método de Pagamento

en: Payment Option
pt_BR: Opção de Pagamento

en: Order Summary
pt_BR: Resumo do pedido

en: See summary
pt_BR: Veja resumo

en: See invoice
pt_BR: Veja factura

en: Agree To The
pt_BR: Concordo com os

en: Terms &amp; Conditions
pt_BR: Terms & Conditions

en: Complete Order
pt_BR: Pedidos Completos

en: Select Payment
pt_BR: Selecionar Pagamento
