Rocket form - en to fr_FR translation catalogue (21 entries)

en: Invoice
fr_FR: Facture

en: Order summary
fr_FR: Récapitulatif de la commande

en: Total cost
fr_FR: Montant total/Total cost

en: warning! Form was not submitted
fr_FR: Attention! Formulaire n&#39;a pas été soumis

en: Error! The file exceeds the allowed size of
fr_FR: Erreur! Le fichier dépasse la taille autorisée de

en: Error! Type of file is not allowed to upload
fr_FR: Erreur! Type de fichier est pas autorisé à télécharger

en: Amount
fr_FR: Montant

en: From
fr_FR: Source :

en: To
fr_FR: A

en: Item ID
fr_FR: ID d'élément

en: Quantity
fr_FR: Quantité

en: Invoice Total
fr_FR: Facture total

en: Choose Payment Method
fr_FR: Choisissez un mode de paiement

en: Payment Option
fr_FR: Option de paiement

en: Order Summary
fr_FR: Résumé de la commande

en: See summary
fr_FR: Voir le résumé

en: See invoice
fr_FR: Voir la facture

en: Agree To The
fr_FR: J'accepte les

en: Terms &amp; Conditions
fr_FR: Terms & Conditions

en: Complete Order
fr_FR: Dinir la commande

en: Select Payment
fr_FR: Choisir le paiement
