Rocket form - en to es_ES translation catalogue (23 entries)

en: Invoice
es_ES: Factura

en: Order summary
es_ES: Resumen del pedido

en: Total cost
es_ES: Coste total

en: warning! Form was not submitted
es_ES: advertencia! El formulario no pudo enviarse

en: Error! The file exceeds the allowed size of
es_ES: ¡Error! El archivo supera el tamaño permitido de

en: Error! Type of file is not allowed to upload
es_ES: ¡Error! Tipo de archivo no está permitido subir

en: Amount
es_ES: Cantidad

en: Date
es_ES: Fecha

en: From
es_ES: De

en: To
es_ES: A

en: Item ID
es_ES: ID del elemento

en: Quantity
es_ES: Cantidad

en: Description
es_ES: Descripción

en: Invoice Total
es_ES: Total Factura

en: Choose Payment Method
es_ES: Elige tu forma de pago

en: Payment Option
es_ES: Opciones De Pago

en: Order Summary
es_ES: Resumen del pedido

en: See summary
es_ES: See resumen

en: See invoice
es_ES: Ver factura

en: Agree To The
es_ES: Acepto los

en: Terms &amp; Conditions
es_ES: Terms & Conditions

en: Complete Order
es_ES: Completar Pedido

en: Select Payment
es_ES: Seleccionar tipo de pago
