Rocket form - en to de_DE translation catalogue (24 entries)

en: Invoice
de_DE: Rechnung

en: Order summary
de_DE: Bestellungs-Zusammenfassung

en: Total cost
de_DE: Gesamtkosten

en: warning! Form was not submitted
de_DE: Warnung! Form wurde nicht gesendet,

en: Error! The file exceeds the allowed size of
de_DE: Fehler! Die Datei die zulässige Größe überschreitet,

en: Error! Type of file is not allowed to upload
de_DE: Fehler! Dateityp ist nicht erlaubt, hochzuladen

en: Amount
de_DE: Betrag

en: Date
de_DE: Datum

en: From
de_DE: Von

en: To
de_DE: An

en: Item ID
de_DE: Anzeigennummer

en: Quantity
de_DE: Menge

en: Description
de_DE: Beschreibung

en: Invoice Total
de_DE: Rechnungsbetrag

en: Total
de_DE: Gesamtsumme

en: Choose Payment Method
de_DE: Zahlungsart auswählen

en: Payment Option
de_DE: Zahlungsoption

en: Order Summary
de_DE: Bestellübersicht

en: See summary
de_DE: Siehe Zusammenfassung

en: See invoice
de_DE: Siehe Rechnungs

en: Agree To The
de_DE: Ich stimme zu

en: Terms &amp; Conditions
de_DE: Terms & Conditions

en: Complete Order
de_DE: Bestellung abschließen

en: Select Payment
de_DE: Zahlungsart wählen
